מי אני

מי אני

יש כל כך הרבה חוויות לחוות, מקומות לראות, אנשים לפגוש - אל תוותרו על דיאלוג של אהבה....

יפה אשרוב- גשר לאהבה
שמי יפה, אני פסיכותרפיסטית , מטפלת אישית וזוגית ובעלת קליניקה בצפון הישן של תל-אביב.

שנים רבות עסקתי בתקשורת חזותית - ערכתי סרטים, ביימתי כתבות. ראיינתי ויצרתי קשר עם אנשים באמצעות המצלמה ומערכות הקלטה ועריכה.

למדתי במהלך השנים להוריד את המחיצות הטכניות. גיליתי שכאשר אדם מסכים להיות בהקשבה לעצמו ולסביבה, נוצר הפתח המופלא המאפשר לשינוי להתרחש.

ב- 20 שנות עבודתי כמטפלת אישית וזוגית, אני מתמקדת בשיפור התקשורת הרגשית בין אדם לחברו, בין בני זוג וקודם כל בין אדם לעצמו. כשהמטרה העומדת לנגד עיני היא לאפשר לכל ילד, מבוגר או זוג המגיעים אלי, להתחבר אל הכוחות ונקודות החוזק שלהם, להתמודד גם עם הפחדים והקולות המעכבים ולצאת לדרך חדשה ומספקת של אהבה, מודעות וביטחון.

אני פסיכותרפיסטית מוסמכת בגישה הפסיכו-דינמית, בעלת תואר שני בטיפול בהבעה ביצירה/דרמה-תרפיה, מטפלת זוגית בשיטת האימגו וב – REFRAMING בעלת הכשרה וניסיון בכלים טיפוליים וחוויתיים רבים כגון: הדרכת הורים, טיפול באמנויות, C.B.T - (טיפול גוניטיבי התנהגותי) וגשטלט.
 
כמטפלת עבדתי עם אוכלוסיות מגוונות ובתחומי טיפול שונים: התמחיתי בטיפול זוגי, טיפול בחרדות, דימוי עצמי, העצמה נשית, זהות מינית ופגיעות מיניות. יותר ויותר ברור לי כי דיאלוג ותקשורת רגשית, אינטימית עם בני הזוג ועם הקרובים לנו, הם הבסיס לחיים מספקים ומאושרים. רק כשאנו מודעים לעצמנו, נצליח להגשים את השאיפות והחלומות שלנו.

בקליניקה נעימה בצפון הישן של תל-אביב אני מסייעת בעזרת הכלים הרבים בהם התמחיתי במהלך השנים:

.1 בחירות בחיים - לאנשים הנמצאים בצמתים שונים בחייהם להגשים שאיפות ולממש את מירב הפוטנציאל שלהם בנקודת הזמן, בה הם נמצאים: חיפוש פרטנר לחיים, בעיות בהערכה עצמית ובזהות עצמית, הקושי להתחייב, בעיות באינטימיות ובתקשורת רגשית.

מבט נוסף, מקצועי מאפשר בחינה משותפת של ההיבטים השונים, ואת נקודות החולשה והחוזק שלהם. יחד נגיע לחיבור ולבחירה מודעת, המתאימה והנכונה ביותר עבורכם.

מי אני.2 לזוגות הנתקלים בקשיים בזוגיות ובמצבי משברמשבר בזוגיות לאחר לידה, משבר אמצע החיים, בגידה בזוגיות, פחד מאינטימיות – כאן, במרחב הבטוח, תוכלו לקבל כלים לשיפור מיומנויות התקשורת הזוגית. ליצור דיאלוג של הקשבה ואמפטיה. כל משבר הוא הזדמנות להכיר את עולמו של בן הזוג, את כאביו, תסכולו ואת החלומות שלו. זוהי הזדמנות לתיקון ולצמיחה הדדית במטרה להחזיר את תחושת הביטחון והאינטימיות לקשר הזוגי.

3. העצמה נשית - לנשים השואפות לצאת לדרך חדשה של התחזקות והגשמה עצמית. נעבור תהליך אישי מעצים בו ננהל דיאלוג עם הקושי, עם הפחד ועם הקול המשתיק. נלמד להכיר את הקול הצלול והחזק, שיש בכל אחת מאיתנו. כאן תוכלי למצוא את הכוחות שבך ולקחת שליטה על גורלך, במטרה לחיות חיים שלמים, מודעים ומאושרים..

4. טיפול רגשי בילדים - העבודה עם ילדים נעשית באמצעות טיפול באמנויות. ילדים אינם מנוסים בעיבוד והתמודדות עם סיטואציות רגשיות. הם מתקשים להביע את עצמם במילים, וזקוקים לאמצעי תיווך שונה. השימוש באמצעים השלכתיים – ציור, משחק, כתיבה וסיפור מסייע לילדים לבטא את הקשיים שהם חווים, כמו גם את השאיפות והחלומות שלהם. המטרה היא להתחבר לכוחות הפנימיים של הילד ולחזק את הביטחון האישי שלו במשפחה ובחברה.

יחד, בקליניקה נעימה בצפון הישן של תל-אביב, נבנה מרחב בטוח של אמון.
בקצב שלכם ובאווירה בטוחה , אני מזמינה אתכם לבחור בעצמכם ולצאת לדרך חדשה של מודעות, התפתחות ושינוי. מניסיוני המקצועי רב השנים - זה אפשרי...


אני כאן למענכם לכל שאלה, התייעצות וסיוע. צרו קשר: 052-3817273