טיפול זוגי

בחירות בזוגיות

להתלבט ולבחור - כלים לתקשורת רגשית מיטבית בצמתים בחיים.
בכל שלב בחיים אנו משתדלים לעשות את הבחירות הטובות והנכונות ביותר עבורינו. פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו ב"חכמת הבדיעבד" – אנו והקרובים לנו מנתחים ומבקרים את ההחלטות האישיות שעשינו. ואנו מוצאים את עצמנו שואלים: איך היו נראים חיינו אילו בחרנו באופציה אחרת?
 
היכולת לעשות בחירות בחיים הנכונות עבורנו, היא נגזרת של איכות המידע שיש לנו על הסיטואציה. עיקרה יושב על הקול הפנימי שלנו ועד כמה אנו מחוברים אליו ומסוגלים לשמוע אותו בבהירות.
 
ישנם צמתים בהם אנו מבצעים החלטות במהירות וללא התלבטות. לרוב, אלו בחירות שגם אם נשגה בהן, נוכל לשנות את דעתנו ולהחליף כיוון. לעומתן, ישנן מספר בחירות בחיים שהן בעלות משמעות קריטית בחיינו, שהחלטה "לא נכונה" יכולה להפוך את חיינו. חוסר הידיעה מה עומד מאחורי הבחירה מקשה עלינו לעיתים לעשות החלטות, ש"נכונות" לנו, ומכניס אותנו לבלבול ותסכול ולעיתים גם להימנעות ולתקיעות. (עיינו גם במאמר - זוגיות במשבר)
 
זקוקים להתייעצות? צרו קשר: 052-3817273 
 
כשאת אומרת צמתים.. למה את מתכוונת?
סימני השאלה והבלבול פוגשים אותנו בצמתים כגון: בחירת בן זוג, המעבר מזוגיות להורות, משבר גיל ה- 40, הצורך להגשים חלום, שמתרחק עם השנים, פרידות, עזיבת הילדים את הבית. במקומות אלו נחווה, לעיתים קרובות מאבקים פנימיים על הדרך ה"נכונה" לי ביותר. דרך, שגם לא תפגע בקרובים אלי. חלק מהבחירות ישפר את איכות חיינו, וחלקו גורם לנו לתחושת תסכול וייאוש. ה דימוי העצמי שלנו הוא מרכיב משמעותי ביכולת הבחירה. הקושי גדול יותר, כאשר אדם אחר מחליט עבורנו. השאלה היא תמיד: מהו המסלול שישפר את איכות חיי ויהפוך אותי לאדם מאושר ושלם יותר.
 
משקפיים חיצוניים - פרספקטיבה חדשה
מבט נוסף, מקצועי מאפשר בחינה משותפת של ההיבטים השונים, ואת נקודות החולשה והחוזק שלהם. החשיבה המשותפת מסייעת לכם להגיע לחיבור עמוק עם עצמכם ולבחירה מודעת, המתאימה והנכונה ביותר עבורכם.
 
אני מביאה עמי ניסיון רב בעבודה עם אנשים, שעברו התלבטויות ומשברים בחייהם, ויצאו לדרך חדשה. כלי הטיפול החוויתיים, האווירה הבטוחה, השיקוף והאמפטיה, מאפשרים לנו לבחון את הסיטואציות בחייכם מזווית אחרת, לגלות נקודות מבט חדשות. תקבלו מרווח נשימה במקום מכיל ולא שיפוטי, בתוכו ניתן לצמוח ולהתפתח, ולייצר תקשורת אישית ובינאישית טובה יותר.
 
אל תחכו למצבי משבר. צרו עמי קשר: 052-3817273 
 
יחד נבנה עתיד טוב יותר למען עצמכם ולמען הקרובים אליכם.