טיפול אישי

העצמה נשית

מנטורית ב"רוח נשית" - עצמאות כלכלית לנפגעות אלימות
 
האם את במרוץ בלתי פוסק "להספיק" אבל שום דבר לא נוגע בך באמת?
מרגישה "תקועה" ומתוסכלת ושואלת את עצמך מתי יגיע ה"תור" שלי?
נמצאת במערכת יחסים שמנמיכה ופוגעת בך אך לא יודעת כיצד לצאת משם?
 
הגיע הזמן לעשות שינוי... הגיע הזמן לבחור – בך.
אל תשתיקי את הקול בתוכך, הקורא לך להאט את המרוץ היומיומי, ולעשות למען עצמך. אל תוותרי על ההתפתחות האישית שלך, והזכות לבטא ולהגשים את עצמך במלואך. לצערי, לא תמיד מתאפשרת לנשים זכות זו, שבעיני היא הכרחית - להיות אדם חופשי ולבוא לידי ביטוי בצורה שלמה ועצמאית. (עיינו גם במאמר - בחירות בחיים).
 
צרי קשר: 052-3817273 
 
בדרך למהפך עוצרים לקבל זריקת אומץ
אני מאמינה גדולה בכוח הנשי. מאמינה בכוחן ובאיכויות המיוחדות שבהן. נשים הן מלאות תעוזה, ויש בהן עוצמות, שפעמים רבות אינן מוכרות אף להן.

יתכן שאת לא מרגישה כך בסיטואציה הנוכחית בחייך. כי במקום בו קיים קושי רב, חוויה של סבל, עומס ובלבול, הבחירה הראשונה שלנו, לעיתים, היא ויתור על העצמי, על החלומות, הצרכים, על הנפש ולפעמים גם על הגוף. אני מזמינה אותך לבחור הפעם בעצמך. יחד, באווירה תומכת, מקצועית ובטוחה, נבחן את הקשיים, השאיפות שטרם מומשו, ונצא לדרך טובה יותר של צמיחה והתפתחות.
 
זקוקה לסיוע? צרי קשר: 052-3817273  
 
להרגיש ביחד – לא להיות לבד
מניסיוני בעבודה עם אוכלוסיה מגוונת של נשים, למדתי, כי המטרה של כולנו היא אחת: לשפר את איכות החיים, להתפתח, להגשים חלום, ובעיקר לקחת שליטה, שלעיתים נלקחת מאיתנו, על חיינו. אני מאמינה שלכל אחת מתאימה דרך, הנכונה לאישיותה. בכל אחד מהמסלולים, שתבחרי, נעבוד בכלים חוויתיים מגוונים מעולמות הגוף והנפש, אשר יותאמו לך ולצרכייך באופן אישי.
 
העצמה נשית - תהליך אישי באוירה מכילה, אמפטית ותומכת, נעבור תהליך אישי מעצים בו ננהל דיאלוג עם הקושי, עם הפחד ועם הקול המשתיק, אבל נלמד להכיר את הקול הצלול והחזק, שיש בכל אחת מאיתנו. נהפוך להיות מודעות יותר, ניקח שליטה על חיינו, ונלמד לעשות בחירות, שיהפכו אותנו לשלמות ומאושרות יותר.
 
העצמה נשית -תהליך קבוצתי – קבוצה של כ-8 -6 נשים, שמטרתה לרתום את כוחה של הקבוצה למנוע לצמיחה אישית. כאן נוכל לשתף, לקבל תמיכה ובעיקר לקבל כוחות. נעשה שימוש בכלים חווייתיים המשלבים עבודה של גוף ונפש, שיתנו לנו כוחות לצאת אל העולם כנשים עצמאיות, הלוקחות אחריות על גורלן.
 
מוכנה להצטרף אלי למסע של גילוי והעצמה? לצמוח מתוך המשבר?