טיפול אישי

מתי להגיע לטיפול?

"תאמין שאתה יכול, ואתה כבר בחצי הדרך לשם".  - ת.רוזוולט
לכל צומת שאנחנו מגיעים בחיים עלינו לקבל החלטה. לעשות בחירות משמעותיות, שישפיעו על מהלך החיים שלנו: בחירת מקצוע, זוגיות, נישואים, או כל שינוי אחר שנאלץ או נשאף לעשות. ככל שהסביבה החברתית תומכת ומסייעת יותר –נצליח להתמודד ולצלוח את הצומת "בשלום". אבל אם הקושי משפיע על התפקוד היומיומי שלך, על הדימוי העצמי שלך, על הקשרים החברתיים, על יצירת זוגיות. אם הקושי מעכב את התפתחותך האישית והמקצועית, ופוגע במהלך החיים הסדיר שלך– זה הזמן לעשות מעשה, למען האושר הפרטי שלך ושל הסובבים אותך.
 
לדעת לריב...
אתם, המתמודדים מידי יום עם קשיים סביב חלוקת התפקידים בבית, עם מתחים וקשיים בתקשורת הבינאישית ועם ויכוחים על הדרך ה"נכונה" להתמודד עם הילדים, כשכל אחד, כמובן, בטוח שהצדק לצידו. (ראו גם מאמר באתר על קשיים בזוגיות - למה אנחנו רבים?).
 
אתם, המתקשים להגיע להחלטה לגבי המשך הקשר. פירוקו או מיסודו. אם הפחד ממחוייבות מונע מכם לקבל החלטה, והיחסים הזוגיים והחברתיים שלכם נפגעים.
 
אם אתם בתחושה שהגעתם לנקודת "אל חזור" והחלטתם לפרק את החבילה. (ראו גם מאמרים באתר על משבר בזוגיות ובגידה בזוגיות
 
ובעיקר - אם אינכם מצליחים להתגבר על הקשיים באמצעות דיאלוג פתוח ובשיתוף, והויכוחים גורמים להצטברות כעסים ולריבים. אל תנסו לטשטש את הבעיות באמצעות שעות עבודה ארוכות, צפייה בטלוויזיה או קניות. אלו לא יעלימו את הקושי. התסכול המצטבר יתפרץ על נושאים אחרים, שאינם קשורים למהות הבעיות. (ראו גם מאמר באתר על שיטת אימגו).
 
זה הרגע להגיד "די" ולבחור בחיים טובים יותר.
 
לא מוותרים על אהבה...
אני כאן למענכם לכל התייעצות, טיפול או הדרכה אישית וזוגית. כאן תוכלו לשתף, לקבל תמיכה ובעיקר להתחזק. לגלות ערוצי תקשורת של פירגון ואהבה, ולצאת לדרך חדשה, טובה יותר.
 
אני מאמינה בקשר, באמפטיה וביחסי האמון הנוצרים במרחב הבטוח שביני לביניכם, כבסיס לצמיחה, למודעות ולשינוי.
 
בואו נבנה יחד מציאות של אהבה והתפתחות
 
תקשורת רגשית טובה יותר הופכת את העולם למקום טוב יותר להיות בו. צרו קשר: 052-3817273
 
מאמרים נוספים לעיון: