המלצות

לעיתים קשה, אבל אנחנו מתגברים. בכל פעם שיש קונפליקטים אני מנסה לדמיין מה היית אומרת לי... וזה מצליח.... א. ואני לומדים על עצמנו כל יום מחדש משהו. בעיקר למדנו לדבר. אני מרגישה שאנחנו ממשיכים לצמוח. כמו הצמחים, יש תקופות של שלכת, אבל לרוב אנחנו מנווטים קדימה. כל הזמן אני חושבת כמה מזל היה לי שהיכרתי אותך ולמדתי ממך איך להקשיב ולראות שאפשר אחרת. תודה על הצידה שהענקת לי לדרך. אני כל הזמן עושה בה שימוש.
ר. יהוד

יצירת הקשבה אמיתית ועמוקה אחד כלפי השני. באנו עם ארגז כלים ריק ותוך כדי המסע שלנו ראינו שאנו מצליחים למלא אותו בכלים שבאמת עוזרים לנו לתקשר, להקשיב, לחיות את הרגע, לשחרר מהאגו ולהיות אמפטיים אחד לשני. למדנו שטיפול נכון ומדייק מזכיר לנו רגעים קסומים ששכחנו ושמנו אותם רחוק ובצד.
ד. תל-אביב.

בעזרת תהליך קצר, ממוקד ואפקטיבי הצלחנו לשים את האצבע על הנקודות שגורמות לקשר שלנו ללכת למקום לא טוב. קיבלנו מיפה כלים פרקטיים שעזרו לנו להחזיר את הזוגיות שלנו למסלול הנכון, ועל זה תמיד נודה ליפה, שהאמינה בנו, ובזכותה הזוגיות שלנו חזקה מתמיד.
ר. גבעתיים.

הקשר שלנו לא היה טוב, ולא ראינו איך אפשר להמשיך. חבר המליץ לי לפנות ליפה אשרוב וזו הייתה המלצה שהצילה לי את הנישואים. יפה זיהתה מהר את הנקודות שיש לעבוד עליהן, יחד, משבוע לשבוע בדקנו יחד בהשתאות אחרי השינוי, השיפור, וגם הנפילות שהיו. למדנו להקשיב, לחזור לרגעי השמחה המשותפים שלנו ולחזק את הזוגיות. להבין. תודה על הכל."
מ. תל-אביב.

נוסף לנו תינוק חדש למשפחה. מי היה מאמין. אחרי כל הפחדים והדיכאון מהלידה הראשונה. הרגשה של תיקון אמיתי. המון תודה.

היי. כל כך הרבה דברים השתנו לי לטובה לאחרונה. מי היה מאמין? אני מרגישה טוב, והחיים שלי הולכים מעולה. אני לא יכולה להיות שמחה יותר. הצלחתי להתגבר על הפחדים שלי מהעבר...בכלל אפשר להגיד שהצלחתי. (: ורק רציתי להודות לך. אז תודה.
ב. מראשון לציון (טיפול באמנויות).

אנחנו מרגישים שעלינו על הדרך הנכונה. מפה ממשיכים עם אופטימיות חדשה קדימה.
א. תל-אביב.