מי אני

מאמרים ומידע מקצועי

מתי ללכת לטיפול?

מתוסכלים מהזוגיות?
מחפשים בן/בת זוג אך פוחדים להתחייב?
מרגישים לבד בתוך ה"ביחד"?
שואלים את עצמכם: לאן נעלם הפרטנר שאהבתי?
נרתעים מאינטימיות?

     מתי ללכת לטיפול?

מתי לפנות לטיפול אישי?

כמעט בכל רגע בחיים אנו נדרשים להחלטות, לבחירות, שאת רובן אנו עושים "על אוטומט", ללא מחשבה נוספת. אך בחיים נקרים לנו רגעים, תקופות, בהם עלינו להחליט החלטות שתשפענה על מהלך החיים שלנו בהמשך: בחירת מקצוע, בחירת בן-זוג, גירושין, נסיעה משמעותית או כל שינוי אחר שנאלץ או נשאף לעשות. לעיתים אנו מחליטים עפ"י "אינטואיציה" – הרגשה שזו הדרך הנכונה לנו. המשפחה והחברים מהווים אף הם גורם משמעותי בהצלחתנו. ככל שהסביבה המשפחתית והחברתית תומכת ומסייעת יותר –נצליח להתמודד ולצלוח רגעים משמעותיים בחיינו "בשלום". אך ישנם מקרים, צמתים משמעותיים, שאנו "תקועים", מתקשים להחליט.
לעיתים אנו נקלעים לסיטואציה, שלא אנו בחרנו בה, נקלענו אליה עקב נסיבות חייים – פרידת הורים, פרידה מחבר, גירושין שנכפו עלינו, פיטורים, מצבי אבל, או תחושה חזקה שמשהו לא תקין, שאינני כתמול שלשום. אם המציאות, בה אתם חיים או הצורך להחליט ולעשות בחירה, משפיעים על התפקוד היומיומי שלכם, על הדימוי העצמי, על הקשרים החברתיים, על יצירת זוגיות. אם הקושי מעכב, מתסכל וטורד את מנוחתכם – זה הזמן לעשות מעשה, למען האושר הפרטי שלך ושל הסובבים אתכם (עיין גם במאמרים – בחירות בחיים ו- מצבי משבר) ולפנות לייעוץ/טיפול אישי/זוגי. פגישת התייעצות אחת היא בחירה לשנות כיוון, החלטה שלי להפוך את החיים עבורי לטובים יותר.

אני פסיכותרפיסטית, מטפלת אישית וזוגית, מומחית בתקשורת רגשית ובשיטת אימגו, בעלת ניסיון רב בייעוץ ובטיפול בקשיים אישיים וזוגיים. יחד נבנה באווירה בטוחה ומכילה גשר לדיאלוג מכיל וליחסי אמון.

המטרה העומדת לנגד עיני היא לאפשר לכל מי שמגיע אלי להתחבר אל הכוחות ונקודות החוזק שלו, להתמודד גם עם הפחדים והקולות המעכבים ולצאת לדרך חדשה ומספקת של אהבה, מודעות וביטחון. בסביבה תומכת עם מבט נוסף, מקצועי, נראה יחד התמונה הכוללת, וקל יהיה יותר להפנים תובנות, להגיע למודעות גדולה יותר, ובהמשך להחליט החלטות ולעשות בחירות משמעותיות לחיים טובים ומספקים יותר.

זקוקים לסיוע? צרו קשר 052-3817273

מתי לפנות לטיפול זוגי?

  • אתם, המתמודדים מידי יום עם קשיים סביב חלוקת התפקידים בבית, עם מתחים וקשיים בתקשורת הבינאישית ועם ויכוחים על הדרך ה"נכונה" להתמודד עם הילדים, כשכל אחד בטוח שהצדק איתו. (עיינו במאמר – קשיים בזוגיות. למה אנחנו רבים?
  • אתם, המתקשים להגיע להחלטה לגבי המשך הקשר. פירוקו או מיסודו. אם הפחד ממחוייבות או פחד מאינטימיות מונע מכם לקבל החלטה, והיחסים הזוגיים והחברתיים שלכם נפגעים. 
  • אם אתם בתחושה שהגעתם לנקודת "אל חזור" והחלטתם לפרק את החבילה. (עיינו במאמר – זוגיות במשבר)
  • ובעיקר – אם אינכם מצליחים להתגבר על הקשיים באמצעות דיאלוג פתוח ובשיתוף, והויכוחים גורמים להצטברות כעסים ולריבים. אל תנסו לטשטש את הבעיות באמצעות שעות עבודה ארוכות, צפייה בטלוויזיה או קניות. אלו לא יעלימו את הקושי. התסכול המצטבר יתפרץ על נושאים אחרים, שאינם קשורים למהות הבעיות.

    זה הרגע להגיד "די". הגעתם לרגע ההחלטה. צרו קשר 052-3817273.

לצמוח מתוך הקושי

רבים מהאנשים, שהגיעו אלי לטיפול פרטני או זוגי, סיפרו, שאם היו מוותרים על הטיפול, לא היו מצליחים להתגבר על הקושי. חלק מהזוגות אף שקלו להיפרד לפני שהגיעו אלי. העבודה המשותפת חיזקה את הקשר והחזירה את תחושת השותפות. כי ישנן דרכים שונות להתמודד עם הבעיה, ובמרחב הטיפולי ניתן לראות את התמונה הכוללת.

אני כאן למענכם לכל התייעצות, טיפול או הדרכה אישית וזוגית. כאן, בקליניקה נעימה בצפון הישן של תל אביב, תוכלו לשתף, לקבל תמיכה ולהתחזק. לקבל כלים לתקשורת טובה יותר ולאפשר לעצמכם לחיות חיים חדשים של פירגון ואהבה. (עיינו גם במאמר – מי אני )
אני מאמינה בקשר, באמפטיה וביחסי האמון הנוצרים במרחב הבטוח שביני לביניכם.
בואו נבנה יחד מציאות של אהבה, מודעות והתפתחות. בואו להפוך את המשבר למנוע לצמיחה.
תקשורת רגשית טובה יותר הופכת את העולם למקום טוב יותר להיות בו.
מנסיוני, זה אפשרי.


אל תחכו למצבי משבר. צרו קשר 052-3817273

לקריאה נוספת