מי אני

מאמרים ומידע מקצועי

אל תוותרו על האפשרות להיות מאושרים יותר. זה אפשרי...

שואלים את עצמכם לאן נעלם הפרטנר האוהב והמפרגן שהיכרתם?
מוצאים את עצמכם בעיצומו של ריב, שממש לא ברור איך וממה התחיל?
רוצים לחדש את הרומנטיקה וההנאה מה"ביחד"?


אני מאמינה כי בעזרת טיפול מקצועי, ניתן להתגבר על המכשולים ולצאת מהם מחוזקים.
אל תישארו לבד עם התיסכול. צרו קשר עוד היום 052-3817273


שמי יפה, אני פסיכותרפיסטית, מטפלת אישית וזוגית, בעלת ניסיון רב בעבודה עם זוגות, המתמודדים עם קשיים בתקשורת, מומחית בשיטת אימגו ובתקשורת רגשית, ומטפלת באמנויות/דרמה-תרפיה.
     אל תוותרו על האפשרות להיות מאושרים יותר. זה אפשרי...

אם אתם רבים ללא סיבה או מסתגרים ומתקשים לבטא את התסכול והכעס, אני כאן למענכם.
בואו נעשה את התיקון יחד, כדי לזכות בחיים טובים יותר.
אני מאמינה בתקשורת רגשית, כמפתח להעלאת הדימוי העצמי ולזוגיות בריאה – כי בכולנו כוחות עצמתיים ומרפאים – עלינו רק לראות ולהכיר אותם...- (עיינו גם במאמר – קשיים בזוגיות – למה אנחנו רבים?)


לשיחת התייעצות התקשרו 052-3817273

אצלי בקליניקה, באווירה נעימה ומכילה, אני מציעה במסגרת טיפול אישי או זוגי להעלות קשיים וקונפליקטים, לשתף ברגשות, אשר לא קל, ולעיתים גם בלתי אפשרי להעלות אותם במסגרת המשפחתית והחברית. כאן, במרחב הבטוח שביניכם לביני, תקבלו כלים שיעזרו לכם להפוך משבר למנוע צמיחה, ותסכול לאמצעי להתקדמות והתפתחות..

יחד נתבונן במחסומים העוצרים אתכם, נשתחרר ממחשבות "מעכבות" ו"חוסמות", נחווה ונכיר את מיומנויות התקשורת הרגשית ודרכי התמודדות בזמן אמת. כאן תקבלו כלים שיעזרו לכם לשפר את איכות החיים, ויהפכו את חייכם לשלמים ומאושרים יותר.
יחד נעבור תהליך משותף, שמטרתו להגיע להבנה ובעיקר לקבלה של בן/בת הזוג. באמצעות שימוש בכלים מקצועיים וחווייתיים , בהם רכשתי ניסיון רב , במרחב בטוח ובאווירה מכילה נלמד לקבל את החלקים השונים שבתוכנו. יש יותר מנקודת מבט אחת לראות את הדברים. יחד נבחן את האפשרויות, את נקודות החוזק והחולשה שבנו, ללא ביקורתיות, בקבלת האחר ובעיקר בקבלה של עצמנו. – (עיינו גם במאמר – זוגיות במשבר)

בואו נבנה מרחב בטוח של אמון, בו נוכל להקשיב ולשתף, ליצור תקשורת מכבדת, הנותנת מקום ומרחב בטוח גם לצד השני.
כי מגיע לכם לצמוח, ליהנות ממה שהחיים מציעים, ומעל הכל, לאהוב.... את עצמכם ואת העולם סביבכם. מניסיוני המקצועי רב השנים - זה אפשרי...


חיבור ומודעות לעצמכם הוא המפתח להצלחה ולתקשורת מיטבית עם הסובבים אתכם: בני הזוג, המשפחה והחברים.

לייעוץ/טיפול אישי או זוגי, צרו קשר 052-3817273

לקריאה נוספת: