אל תוותרו על אהבה
תקשורת רגשית - המפתח להתפתחות אישית וזוגית
שואלים את עצמכם לאן נעלם הפרטנר האוהב והמפרגן שהיכרתם? מוצאים את עצמכם בעיצומו של ריב, שממש לא ברור איך וממה התחיל? רוצים לחדש את הרומנטיקה וההנאה מה"ביחד"?
טיפול זוגי בתל אביב
טיפול זוגי בתל אביב
מרביתנו מתמודדים מידי יום עם מתחים וקשיים בתקשורת הזוגית. כל אחד מבני הזוג בטוח שהצדק עימו. הכעסים מצטברים, והתסכול מתפרץ לעיתים על נושאים אחרים, שאינם קשורים למוקד הבעיה.
למה אנחנו רבים?
למה אנחנו רבים?
גם אם אתם מסתדרים נהדר, קשה עד בלתי אפשרי לא להיקלע לוויכוחים וגם למריבות עם בן/בת הזוג.
טיפים לשיפור הזוגיות
טיפים לשיפור הזוגיות
אתם כבר כאן, יש לכם פרטנרים אשר חולקים איתכם חלום משותף, רגשות, רגעים, חוויות - ובכל זאת, מערכת יחסים היא עניין המצריך טיפול, תחזוקה והשקעה.
זוגיות במשבר
זוגיות במשבר
היינו רוצים שיבינו ויפרגנו לנו תמיד. הפנטזיה היא שיבינו אותנו בלי מילים. אנו שואפים להמשיך ולהרגיש את תחושת ה"אחדות" הזו שחווינו בתחילתו של הקשר. אבל ככל שאנו צוברים "קילומטרז`", אנו מבינים שאנו בני אדם שונים, שחושבים ומרגישים אחרת, וקשה, לעיתים קשה מנשוא, להבין ולקבל זאת.
REFRAMING
מבט חדש על זוגיות
הריפריימינג - המבט החדש - מאפשר לנו לקחת את הסיפור הפרטי שלנו, שאינו מאפשר לנו להתקדם, ולהתבונן בו במשקפיים חדשות. בסופו של התהליך, - תצליחו להתבונן באירועים ולראות אותם באור שונה. תגלו בעצמכם כוחות חדשים ,שלא היכרתם ולא האמנתם, שקיימים בכם.
עוצמה נשית
בגידה בזוגיות
ראיתי את ר. מביט בסלולרי בחצי חיוך...מספרת מ. בקול שקט וכואב על הרגע הטראומטי בו גילתה שבעלה בוגד בה. היה משהו בצורת הישיבה ובדריכות שלו, שלא ראיתי כבר הרבה זמן. כשיצא לרגע לסלון, לא עמדתי בפיתוי והסתכלתי בווטסאפ האחרון שקיבל...
מתי ללכת לטיפול
מתי ללכת לטיפול?
מתוסכלים מהזוגיות? מחפשים בן/בת זוג אך פוחדים להתחייב? מרגישים לבד בתוך ה"ביחד"? שואלים את עצמכם: לאן נעלם הפרטנר שאהבתי? נרתעים מאינטימיות?